До імітаційних "виборів": три місяці. Нічого не зрозуміло - що є, чого не буде. Населення починає підігріватися. Відповідей немає.
Ворогу терміново - навіть не спрага: прямо зараз потрібен тихий, спокійний період щоб зрозуміти ситуацію що змінилася - і підготуватися до наступної фази.
Подарунок потрібний терміново, фора. Ну хто ж, хто не розуміє?
Ось чому такий хаос: "Стамбул-2022 - ні, з того місця, де ми зупинилися, ні, давайте просто про щось поговоримо. Про що говорити не має значення: нам потрібна перерва, зараз, справді, чи можна вже влаштувати?
Час для розмов, подарунків ворогові минув. Немає нічого нового що Путін - aбo кліка що прикривається ним, може розповісти про миp" в Україні. Сьогодні Путін може довести свою готовність до миpу тільки показавши вихід з України. Як в Афганістані - без конференцій. Ось так зрозуміло, і справді працюватиме - бо вже працювало.
А інакше: лише подарунки, ворогові.