Enigma Enigma

BlackPR

2026-06-19 20:03:59 eye-2 4452   — comment 0

1418 – 1577

Так звана «Велика Вітчизняна Війна» тривала 1418 днів. Повномасштабка проти України – вже перевищує тривалість їхньої легендизованої та оспіваної всіма Z-акинами «вов» більш ніж на сто днів. Виходить, що тут ми зіткнулися з двома фактами, які не протирічать, але й доповнюють один одного.

Факт №1: Керівництво ерефії значно тупіше сталінського. Про це яскраво свідчить захоплена ерефією територія України, площа якої не йде ні в яке порівняння з тим, що захопив СССР по 9 травня 1945 року за значно менший період.

Факт №2: Керівництво ерефії переоцінило власні сили і, внаслідок цього, обісралося по самі вуха.

З огляду на ці факти, можна сміливо сказати, що Україна успішно дає звіздюлей Лаптєстану. Навіть кацапів вже верне з цієї відверто програшної кацапської авантюри. Вата верещить від українських обстрілів так саме голосно, як колись верещала радісно-цапячими голосами «Кримнаш!» Тепер вони волають «За що?» Вони там настільки тупі в своїй величності, що не розуміють найпростішого – війна ведеться не одною стороною, і – якщо починаєш війну – то можна вельми очікувано зустрітися з нею у себе вдома.

В Україні недоумки галасують, що кацапи нам пришлють «атвєтку» за наші удари, в тому числі (і найперше) по Москві. Вони, мабуть, пропонують хавати кацапські обстріли без відповіді, щоби голосніше скиглити? І яка «атвєтка» у агресора? – кацапи самі почали цю війну, вони перші обстріляли Київ (і неодноразово!), то чого вам, недоумкам, треба? Зрозуміло, що з логікою у вас погано – інакше ви не голосували би на виборах 2019 року за відвертого ворога України та українців – тобто за ЗЄлюпу. Ви страшенно хотіли паржать? Чого ж тепер скиглите про безпрєдєл ТЦК та мусорів? Чому на кухнях обурюєтесь неосяжними крадіжками ЗЕшобли? Заздрощі беруть, жаба давить – не інакше.

Я скажу лише одне – ви всі повинні в тій ситуації, яка склалася на цей день. І лише ті, хто пішов до лав ЗСУ, не дає кацапам «павтаріть», тримає навалу довбойобів довше, ніж тривала їх приснопам’ятна «вов», якою кацапи досі чомусчь гордяться – наче вони самі її виграли.

По Москві та Пітєру треба бити якмога частіше, Не забувати про це. НПЗ та військові підприємства – це добре, але москві пох на ерефійську глубинку. Тож чому ми маємо дозволяти їм бити по Києву, а собі забороняти бити по ворожій столиці? Де логіка, пласкосвітні?